montazar.net
montazar.net
montazar.net
montazar.net
montazar.net

نمادهای فراماسونری در بازی تیکن- نمادها
اسرائیل بازی تیکن
هیچ شیطان پرستی پیدا نمی شود که آرزوی دیدن این جنگ را داشته باشد، چون آنها در روایات اسلامی و انجیل کمتر تحریف شده که در دستانشان است؛ دیده اند که پایان کار شیطان و شیطان پرستان همان جنگ آرماگدون است و از مدت ها قبل این بحث را پیش کشیده اند که اگر نتوانستند پروژه شیطانی خود را پیش ببرند و تمام دنیا را مملو از عقاید شیطانی کنند و یاد خدا را برای همیشه از بین ببرند و در این راه شکست بخورند، خود را برای آن جنگ که وعده داده شده است آماده کنند، این که می بینید این گروه ها از آن نبرد به نیکی یاد می کنند به این معنی نیست که آنها مشتاق رسیدن این جنگ هستند، آنها این جنگ را اوج ناتوانی خود می بینند و تمام سعی خود را بر این دارند که این جنگ اتفاق نیفتد، شما کافی است که روایات پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و ائمه اطهار (علیهم السلام) را در این رابطه مطالعه کنید، متوجه خواهید شد این نبرد پایان راه شیطان و شیطان پرستان است.
الان فکر کنم متوجه شدید که چرا نبرد نهایی در بازی تیکن 6 با عزازیل صورت می گیرد و چرا او را آنقدر قوی ساخته اند.

raven در تیکن
یکی از خاص ترین شخصیت ها در این بازی همین شخصیت می باشد، به گونه ای که بعد از عزازیل (ابلیس)، شخصیتی مهم با ویژگی های خاص خود است که در ادامه به آن ویژگی ها می پردازیم. raven در این بازی نماد یک شیطان و همچنین یک فرد شیطان پرست است.
این شخصیت در اصل از یکی از کاراکترهای فیلم هالیوودی به نام blade ساخته شده است. فیلم blade جزء آن دسته از فیلم های هالیوودی است که در مورد منجی شیطانی تبلیغ می کنند، blade در اصل شیطانی است از نوع خونخوارها که به عالم انسان ها وارد می شود تا انسان ها را از دست هم نوعانش نجات دهد، شیاطینی که وارد دنیای انسان ها شده اند و به انسان ها آسیب وارد می کنند. در همین ابتدا این شخصیت با یک شیطان پیوند می خورد.
تیکن
نکته مهم دیگر در مورد این شخصیت علامت X (ایکس) بر روی صورتش می باشد، علامت X در بین شیطان پرستان، نماد پرستش و تبعیت از شیطان است، این نماد از نمادهایی است که از مصر باستان گرفته شده است.
بازی تیکن و نمادهای ماسونی جنبش 313
در این بازی؛ توت آنخ آمون یکی از فراعنه مصر را در کنار اوسیریس یکی از خدایان شیطانی مصر باستان مشاهده می کنید، به علامت X بر روی لباس اوسیریس خدای جن واره مصر باستان دقت کنید. این نقاشی باستانی، بر روی دیوار محل دفن توت آنخ آمون در مصر باستان می باشد که ارتباط او را با اوسیریس خدای شیطانی و الهه مرگ مصر باستان نشان می دهد. در تصویر دیگری، مجسمه و تابوت توت آنخ آمون دیده می شود که دستان خود را به صورت X قرار داده که نماد بندگی و پرستش شیطان است .
نمادهای ماسونی و تیکن
در دموی آخر بازی raven، این علامت ایکس را به نوعی نشان می دهد که منظور از آن چه بوده است. همانطور که در تصاویر بازی مشاهده می کنید در پشت raven مجسمه isis وجود داره که دستان خود را به شکل ایکس در آورده است، و به مخاطب ارتباط ایکس روی صورت raven را با آن علامت ایکس مصر باستان نشان می دهد. شما این نماد ایکس را در پوستر فیلم blade نیز مشاهده می کنید که دستان خود را به صورت ایکس درآورده است. (این خود به معنای تجسم شیطان و آماده کردن جهان و جهانیان برای بردگی و بندگی اوست)
بازی تیکن و نمادهای ماسونی
در دموی آخر بازی، raven بر روی بدن عزازیل قرار می گیرد و از درون سینه عزازیل! گویی را بیرون می آورد این گوی پشت تصویر بز بافومت که بر روی سینه عزازیل حک شده می باشد! همانطور در نقد پیش گفته شد، عزازیل اسم سابق ابلیس بود قبل از آنکه به خاطر سجده نکردن انسان از درگاه خدا رانده شود. این گوی شبیه به یک گوهر است، به این معنی که raven توانسته گوهر وجود عزازیل (شیطان) را دریافت کند، ویژگی این گوهر آن است که هرکس به آن دست پیدا کند دارای عمر جاودان و قدرت ماورایی و جادویی می شود، به همین خاطر است که شخصیت های بازی برای رسیدن به آن با یکدیگر مبارزه می کنند. در حقیقت این قسمت از دمو حرف ها زیادی در خود دارد که دارد صریحاً در مورد افرادی خاص، مطالبی را یادآوری می کند، این افراد همان شیطان پرستانی هستند که ابلیس یا همان عزازیل سابق را می پرستند و در ازای این پرستش و تبعیت به قدرتی می رسند. این قدرت در این بازی همان گوهر جادویی عزازیل (ابلیس) است که همه برای بدست آوردن آن همدیگر را می کشند.
بازی تیکن و نمادهای ماسونری
در این بازی پیام های پنهانی وجود دارد که در فردی که این بازی را انجام می دهد اثر جدی می گذارد. عزازیل را بسیار قدرتمند ساخته اند تا افرادی که این بازی را می کنند، ابلیس (عزازیل) در نظرشان بسیار بزرگ قدرتمند و وحشتناک به نظر آید که شکست او کار هرکسی نیست . اما یکی دیگر از پیام های پنهانی، آن است که هرکس می خواهد به قدرت های جادویی و عمر طولانی برسد باید خود را به عزازیل برساند و گوهر وجودیش را بدست آورد، این گونه است که ذهن نوجوانان و جوانانی که این بازی را انجام می دهند را برای کشاندن آنها به شیطان پرستی آماده می کنند ، تا این مخاطبین کم سن و سال به دنبال کسب قدرت های جادویی در زندگی خود باشند که ناخواسته پای این افراد به مجالس شیطان پرستی باز می شود و می شود آنچه نباید شود. چون شیطان پرستان در ازای پرستش شیطان، به قدرت های شیطانی دست پیدا می کنند؛ هرچند که در دوزخ تا ابد خواهند سوخت و در زندگی دنیایی تجارتی بدون سودی می کنند. Raven جزء معدود کاراکتر هایی است که به این گوهر و گوی جادویی دست پیدا می کند که همین مورد خود حرف هایی ناگفتنی دارد.
اما نکته بسیار مهم دیگر در مورد این شخصیت، نامش "raven" می باشد. raven در اصل معنی کلاغ سیاه می دهد که از انتخاب این نام برای این شخصیت منظور خاصی داشته اند. در باور بسیاری از مردم غرب، کلاغ سیاه نماد مرگ، عذاب و بدبختی است. در خالکوبی دست چپ این فرد (Raven) که به زبان ژاپنی کانجی (Kanji) است، کلمه ای نوشته شده است که معنی آن "مرگ "می باشد، که ارتباط نام این شخصیت را با کلاغ سیاه که نماد مرگ است مشخص می کند.
بازی تیکن و نمادهای ماسونی
اما بگذارید دقیق تر به این نام بپردازیم که چرا این نام برای این شخصیت انتخاب شده است، واژه raven (کلاغ سیاه) در بین شیطان پرستان معنای بسیار خاص و معروفی دارد، در باور شیطان پرستان، کلاغ سیاه نماد چشمان شیطان است و معنی آن را می دهد که شیطان دارد به شما نگاه می کند، اگر خاطرتان باشد چند سال قبل سریالی در ماه رمضان پخش می شد به نام "اغماء" که در مورد حضور فیزیکی یک شیطان به نام الیاس در زندگی یک پزشکی به نام پژوهان بود، در آن سریال هر بار که می خواست نشان دهد که آن شیطان دارد آن دکتر را می بیند، یک کلاغ سیاه را بالای درختی نشان می داد و سپس دوربین از مکان آن کلاغ سیاه تصویر دکتر را نشان می داد که در آن سریال نیز منظور ازکلاغ سیاه همان چشمان شیطان بود؛ به معنی آنکه شیطان دارد نگاه می کند. با عینک خاصی که این شخصیت دارد و چشمانش که پنهان است ارتباط آن با معنی نامش که همان کلاغ سیاه است مشخص می باشد.
نویسنده: ناشناس
نمادهای فراماسونری در بازی تیکن - نمادها (1).


در خواست عضویت جهت دریافت ایمیل
نام:
ایمیل:
montazar.net

نظر سنجی
مایلید در کدام حوزه مطالب بیستری در سایت گذاشته شود؟
معارف مهدویتغرب و مهدویت
وظایف ما در عصر غیبتهنر و فرهنگ مهدویت
montazar.net

سایت های وابسته